درباره تیم ما

TikLijn Online theorieles

ما آغاز یک پایان هستیم.

درباره آکادمی ما

گامهای نخست راه اندازی پروژه  تیک لَین، در سال 2021 با ارائه آموزش های حضوری در مرکز استارتاپ و نوآوری شهر دنهاخ برداشته شد. تیک لَین، پس از مدت کوتاهی، در زمستان 2022، توانست به صورت گام به گام، مسیر تبدیل شدن به گسترده ترین سرویس آموزش رانندگی فارسی در هلند را طی کند.

ما اعتقاد داریم که آموزش درست ماندگارترین ابزار تغییر است و می خواهیم با تمرکز بر گسترش سطوح آموزش رانندگی، نقش خود را در مسیر تغییر بازی کنیم. تیک لَین دانش تخصصی در دسترس همگان است و هدف ما رسیدن به روزی است که دانش آموزش رانندگی در کشور هلند با کیفیت و هزینه مناسب در دسترس همگان باشد. ما خود را آغاز پایان آموزش سنتی رانندگی در هلند و اولین قدم های شروع تعریف آینده از آموزش رانندگی فارسی می دانیم و این را نه تنها ما که تمام مشتریان باورمند هستند.

گزارش عملکرد ما

0

دانشجو موفق

0

دقیقه خدمات آموزشی

0 %

رضایت مشتریان

سوالات متداول شما

خدمات آنلاین آموزش رانندگی برای کدام کشور است؟

آکادمی رانندگی تیک لَین، در کشور هلند مستقر است. کلیه خدمات آموزشی آن در حال حاضر برای شهروندان و قوانین راهنمایی و رانندگی کشور هلند می باشد.

آیا برای خرید و استفاده خدمات باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر، کلیه محصولات و خدمات ما بصورت آنلاین از طریق وب سایت TikLijn.com می باشد و شما میتوانید بصورت 24 ساعته از سرویس های ما بهرمند شوید.

امکان همکاری مربیان تئوری یا عملی با آکادمی شما است؟

بله، شما میتوانید ابتدا از طریق بخش “ثبت نام مربیان فرم اولیه را ارسال نمایید. سپس همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. در صورت فراهم بودن شرایط همکاری، شما میتوانید عضوی از خانواده آکادمی تیک لَین باشید.

چطور میتوانم پیشنهاد یا گزارشی را ارسال کنم؟

اگر شما پیشنهادی جهت افزایش کیفیت یا استفاده بهتر از سیستم آموزشی را دارید یا میخواهید گزارشی از یک تخلف را اعلام کنید. میتوانید با مراجعه به بخش “تماس با ما، فرم را تکمیل و ارسال نمایید. ما پیام شما را بررسی و پاسخ خواهیم داد.

دیدگاه مشتریان ما

روش تدریس آنلاین

مطالب و نوع روش تدریس آنلاین بسیار برای من جذاب بود. مربی بعد از تدریس هر جلسه، مطالب آموزشی ارائه شده را در اختیار دانشجوها میگذاشت.
TikLijn-Male-100
حامد
قبولی در آزمون فارسی

مشاوره و پشتیبانی

قبل از خرید یک مشاوره دریافت کردم و با حوصله به سوالات من پاسخ دادند. تیم پشتیبانی جلسه اول به من آموزش دادند چطوری به کلاس اضافه شوم.
TikLijn-Male-100
مهرداد
قبولی در آزمون هلندی

دسترسی به محتوا

دسترسی به محتوا آموزشی آنلاین برای من راحت و ساده بود. در بخش آزمون ها و تمرین ها به راحتی بعد از خرید به مطالب آموزشی دسترسی داشتم.
TikLijn-Female100
فاطمه
قبولی در آزمون هلندی

پشتیبانی مربی

پشتیبانی مدرس من خیلی خوب و سریع بود. و به راحتی با کمک مربی در بخش پرسش و پاسخ توانستم همه اشکالاتی که داشتم را با کمک مربی رفع کنم.
TikLijn-Female100
آمین
قبولی در آزمون انگلیسی

آزمون آزمایشی

من در کنار آموزش آنلاین بسته آزمون آزمایشی خریداری کردم. بعد از هر جلسه آموزش به بخش آزمون و تست ها میرفتم و به راحتی میتوانستم تمرین کنم.
TikLijn-Female100
عسل
قبولی در آزمون هلندی

تدریس خصوصی

عااالی! من مدتهاست به دلیل مشغله کاری زیاد نمیتوانستم تئوری خودم مطالعه کنم. با دریافت آموزش خصوصی کمتر از 10 روز تئوری قبول شدم.
TikLijn-Male-100
سارنگ
قبولی در آزمون انگلیسی

ورکشاپ آنلاین

من از قبل مطالعه داشتم اما اشکال هایی داشتم که با شرکت در ورکشاپ و آموزش مربی توانستم رفع کنم و با هزینه پایین در آزمون انگلیسی قبول شدم.
TikLijn-Female100
آزاده
قبولی در آزمون فارسی

کیفیت محتوای آموزشی

من قبلا در آموزشگاه های فارسی زبان دیگری شرکت کرده بودم. محتوای آموزشی TikLijn خیلی متفاوت و بر اساس سوالات آزمون تئوری بود.
TikLijn-Female100
ونوشا
قبولی در آزمون فارسی

نحوه برخورد مربی

من از رفتار گرم و برخورد مربی با دانشجوها خیلی استقبال کردم. خیلی ساده و کاربردی با مثال مطالب ارائه میکردند. و با حوصله پاسخگو سوال ها بودند.
TikLijn-Female100
لیدا
قبولی در آزمون هلندی

زمانبندی آموزش

زمان برگزاری کلاس بسیارمنعطف و تداخلی با ساعت کاری من نداشت. من دوره ایی که زمانش مناسب بود انتخاب و از خونه کلاس ها رو دنبال کردم.
TikLijn-Male-100
قباد
قبولی در آزمون هلندی

هزینه خدمات آموزشی

به نظر من هزینه کلاس در بین آموزشگاه های فارسی زبان بسیار مناسب تر است. و همینطور باعث حذف هزینه های رفت و آمد کلاس حضوری شده است.
TikLijn-Male-100
سروش
قبولی در آزمون انگلیسی

دسته بندی مطالب

روش دسته بندی مطالب خیلی راضایت بخش بود. ابتدا مطالب کاربردی تدریس، سپس با مطالب یاد گرفته شده میتوانستیم سایر مطالب یاد بگیرم.
TikLijn-Male-100
احمد
قبولی در آزمون فارسی