تماس با ما

ما دوست داریم از شما بشنویم!

اطلاعات تماس

شماره تماس: (+31) - 85 0606 806
آدرس ایمیل: [email protected]

آدرس دفتر مرکزی

Wilhelmina van Pruisenweg 35
2595 AN, Den Haag, Netherlands

ساعات کاری دفتر

دوشنبه تا جمعه : 09:00 - 17:00
شنبه و یکشنبه : واحد اداری تعطیل است

آیا شما میخواهید به ما پیام ارسال کنید؟

سؤالی دارید یا با مشکلی روبه‌رو شده‌اید؟ خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید. ما از دوشنبه تا جمعه، از 9 صبح تا 17 بعد از ظهر به همه‌ی تلفن‌ها پاسخ می‌دهیم. به ایمیل‌ها و پیام های واتس آپ معمولاً ظرف چهار ساعت، و در موارد استثنایی،‌ حداکثر یک روز کاری، رسیدگی می‌شود.

TikLijn-online-support-100

پشتیبانی مشتریان

اگر شما یکی از سرویس های ما را تهیه کرده اید و سوالی در مورد سفارشات یا خدمات پس از فروش دارید. با مراجعه به بخش پشتیبانی مشتریان از طریق دکمه زیر میتوانید درخواست خود را ثبت نمایید.
TikLijn-faq-100

سوالات متداول

اگر شما سوالی در خصوص خدمات و سرویس های آکادمی ما دارید یا میخواهید راهنمای استفاده از خدمات سایت را مشاهده کنید میتوانید به بخش سوالات متداول از طریق دکمه زیر مراجعه نمایید.

سوالات متداول شما

آکادمی رانندگی تیک لَین در کجا واقع شده است؟

دفتر مرکزی آکادمی رانندگی تیک لَین در مرکز استارتاپ و نوآوری شهر دنهاخ هلند (شماره ثبت 87576414) مستقر می باشد.

آیا برای خرید و استفاده خدمات باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر، کلیه محصولات و خدمات ما بصورت آنلاین از طریق وب سایت TikLijn.com می باشد و شما میتوانید بصورت 24 ساعته از سرویس های ما بهرمند شوید.

آیا من میتوانم به دفتر تیک لَین مراجعه کنم؟

تیم‌های اداری و فنی ما در آدرس زیر مستقر هستند اما متأسفانه امکان میزبانی از مراجعان حضوری را نداریم.

Wilhelmina van Pruisenweg 35
2595AN, Den Haag

برای دریافت خدمات پس از فروش از کجا باید اقدام کنم؟

آکادمی رانندگی تیک لَین یک بخش تخصصی برای پشتیبانی مشتریان از طریق ارسال تیکت راه اندازی کرده است. که شما میتوانید از طریق بخش “پشتیبانی مشتریان” بصورت 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه مشتریان ما​

روش تدریس آنلاین

مطالب و نوع روش تدریس آنلاین بسیار برای من جذاب بود. مربی بعد از تدریس هر جلسه، مطالب آموزشی ارائه شده را در اختیار دانشجوها میگذاشت.
TikLijn-Male-100
حامد
قبولی در آزمون فارسی

مشاوره و پشتیبانی

قبل از خرید یک مشاوره دریافت کردم و با حوصله به سوالات من پاسخ دادند. تیم پشتیبانی جلسه اول به من آموزش دادند چطوری به کلاس اضافه شوم.
TikLijn-Male-100
مهرداد
قبولی در آزمون هلندی

دسترسی به محتوا

دسترسی به محتوا آموزشی آنلاین برای من راحت و ساده بود. در بخش آزمون ها و تمرین ها به راحتی بعد از خرید به مطالب آموزشی دسترسی داشتم.
TikLijn-Female100
فاطمه
قبولی در آزمون هلندی

پشتیبانی مربی

پشتیبانی مدرس من خیلی خوب و سریع بود. و به راحتی با کمک مربی در بخش پرسش و پاسخ توانستم همه اشکالاتی که داشتم را با کمک مربی رفع کنم.
TikLijn-Female100
آمین
قبولی در آزمون انگلیسی

آزمون آزمایشی

من در کنار آموزش آنلاین بسته آزمون آزمایشی خریداری کردم. بعد از هر جلسه آموزش به بخش آزمون و تست ها میرفتم و به راحتی میتوانستم تمرین کنم.
TikLijn-Female100
عسل
قبولی در آزمون هلندی

تدریس خصوصی

عااالی! من مدتهاست به دلیل مشغله کاری زیاد نمیتوانستم تئوری خودم مطالعه کنم. با دریافت آموزش خصوصی کمتر از 10 روز تئوری قبول شدم.
TikLijn-Male-100
سارنگ
قبولی در آزمون انگلیسی

ورکشاپ آنلاین

من از قبل مطالعه داشتم اما اشکال هایی داشتم که با شرکت در ورکشاپ و آموزش مربی توانستم رفع کنم و با هزینه پایین در آزمون انگلیسی قبول شدم.
TikLijn-Female100
آزاده
قبولی در آزمون فارسی

کیفیت محتوای آموزشی

من قبلا در آموزشگاه های فارسی زبان دیگری شرکت کرده بودم. محتوای آموزشی TikLijn خیلی متفاوت و بر اساس سوالات آزمون تئوری بود.
TikLijn-Female100
ونوشا
قبولی در آزمون فارسی

نحوه برخورد مربی

من از رفتار گرم و برخورد مربی با دانشجوها خیلی استقبال کردم. خیلی ساده و کاربردی با مثال مطالب ارائه میکردند. و با حوصله پاسخگو سوال ها بودند.
TikLijn-Female100
لیدا
قبولی در آزمون هلندی

زمانبندی آموزش

زمان برگزاری کلاس بسیارمنعطف و تداخلی با ساعت کاری من نداشت. من دوره ایی که زمانش مناسب بود انتخاب و از خونه کلاس ها رو دنبال کردم.
TikLijn-Male-100
قباد
قبولی در آزمون هلندی

هزینه خدمات آموزشی

به نظر من هزینه کلاس در بین آموزشگاه های فارسی زبان بسیار مناسب تر است. و همینطور باعث حذف هزینه های رفت و آمد کلاس حضوری شده است.
TikLijn-Male-100
سروش
قبولی در آزمون انگلیسی

دسته بندی مطالب

روش دسته بندی مطالب خیلی راضایت بخش بود. ابتدا مطالب کاربردی تدریس، سپس با مطالب یاد گرفته شده میتوانستیم سایر مطالب یاد بگیرم.
TikLijn-Male-100
احمد
قبولی در آزمون فارسی