همکاری در فروش

میخواهید با آکادمی ما همکاری داشته باشید؟
TikLijn Online theorieles

آنلاین بیاموزید!

کسب درآمدتوسط سیستم همکاری در فروش

تیک لَین قدم‌های اول رسیدن به موفقیت در کسب درآمد را بازاریابی درست و اصولی میداند اگر شما علاقمند به کسب سود از سرویس آموزشی ما هستید می‌توانید درخواست دریافت پنل همکاری در فروش را برای ما ارسال کنید و به آسانی مشتریان را به پنل خود هدایت کرده و دعوت به خرید کنید در صورت خرید آنها درصد قابل توجهی از درآمد ما را جذب خواهید کرد.

اگر شما هم دارای یک شبکه مجازی پر بازدید هستید و فکر می‌کنید که توانایی همکاری در سیستم فروش ما را دارید می‌توانید فرم زیر را پر کرده تا توسط ما بررسی گردد و سرویس همکاری در فروش را برای شما فعال نماییم. و در فرآیند درآمدزایی ما شما نیز سهمی داشته باشید.

آیا شما میخواهید توسط مجموعه ما سود کسب کنید؟

شما با دریافت پنل فروشندگان در سایت ما امکان جذب مشتری بصورت مستقیم خواهید داشت. و 15 درصد حق فروش برای شما خواهد بود. ما یک سیستم فروشندگان داریم که به راحتی شما می‌توانید مشتریان را به سمت پنل خود هدایت کرده و مستقیم اقدام به فروش کنید. اگر شما فکر میکنید شرایط بازاریابی و جذب مشتری دارید می‌توانید از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.  سوالات متداول شما

  چطور میتوانم توسط آکادمی شما سود کسب کنم؟

  اگر شما امکان بازاریابی دارید می‌توانید درخواست دریافت پنل فروشندگان کنید. و بصورت مستقیم اقدام به فروش بسته آموزشی کرده و به ازای هر خرید 15 درصد از فروش کسب کنید.

  پس از تکمیل و ارسال فرم آیا من تایید می‌شوم؟

  خیر، پس از ارسال درخواست مجموعه ما بررسی اولیه را انجام خواهد داد. و در صورت نیاز مجموعه برای همکاری با شما، یک قرار ملاقات با شما را تنظیم خواهیم کرد.

  من چقدر می‌توانم مشتری جذب کنم؟

  برای این بخش محدودیتی در نظر نگرفته شده است. و شما هر میزان مشتری جذب کنید 15 درصد فروش را به دست خواهید آورد.

  چند روز باید منتظر بررسی اطلاعات ارسال شده باشم؟

  ما پس از دریافت درخواست شما حداکثر تا 3 روز کاری به درخواست شما از طریق ایمیل پاسخ خواهیم داد.

  دیدگاه مشتریان ما​

  روش تدریس آنلاین

  مطالب و نوع روش تدریس آنلاین بسیار برای من جذاب بود. مربی بعد از تدریس هر جلسه، مطالب آموزشی ارائه شده را در اختیار دانشجوها میگذاشت.
  TikLijn-Male-100
  حامد
  قبولی در آزمون فارسی

  مشاوره و پشتیبانی

  قبل از خرید یک مشاوره دریافت کردم و با حوصله به سوالات من پاسخ دادند. تیم پشتیبانی جلسه اول به من آموزش دادند چطوری به کلاس اضافه شوم.
  TikLijn-Male-100
  مهرداد
  قبولی در آزمون هلندی

  دسترسی به محتوا

  دسترسی به محتوا آموزشی آنلاین برای من راحت و ساده بود. در بخش آزمون ها و تمرین ها به راحتی بعد از خرید به مطالب آموزشی دسترسی داشتم.
  TikLijn-Female100
  فاطمه
  قبولی در آزمون هلندی

  پشتیبانی مربی

  پشتیبانی مدرس من خیلی خوب و سریع بود. و به راحتی با کمک مربی در بخش پرسش و پاسخ توانستم همه اشکالاتی که داشتم را با کمک مربی رفع کنم.
  TikLijn-Female100
  آمین
  قبولی در آزمون انگلیسی

  آزمون آزمایشی

  من در کنار آموزش آنلاین بسته آزمون آزمایشی خریداری کردم. بعد از هر جلسه آموزش به بخش آزمون و تست ها میرفتم و به راحتی میتوانستم تمرین کنم.
  TikLijn-Female100
  عسل
  قبولی در آزمون هلندی

  تدریس خصوصی

  عااالی! من مدتهاست به دلیل مشغله کاری زیاد نمیتوانستم تئوری خودم مطالعه کنم. با دریافت آموزش خصوصی کمتر از 10 روز تئوری قبول شدم.
  TikLijn-Male-100
  سارنگ
  قبولی در آزمون انگلیسی

  ورکشاپ آنلاین

  من از قبل مطالعه داشتم اما اشکال هایی داشتم که با شرکت در ورکشاپ و آموزش مربی توانستم رفع کنم و با هزینه پایین در آزمون انگلیسی قبول شدم.
  TikLijn-Female100
  آزاده
  قبولی در آزمون فارسی

  کیفیت محتوای آموزشی

  من قبلا در آموزشگاه های فارسی زبان دیگری شرکت کرده بودم. محتوای آموزشی TikLijn خیلی متفاوت و بر اساس سوالات آزمون تئوری بود.
  TikLijn-Female100
  ونوشا
  قبولی در آزمون فارسی

  نحوه برخورد مربی

  من از رفتار گرم و برخورد مربی با دانشجوها خیلی استقبال کردم. خیلی ساده و کاربردی با مثال مطالب ارائه میکردند. و با حوصله پاسخگو سوال ها بودند.
  TikLijn-Female100
  لیدا
  قبولی در آزمون هلندی

  زمانبندی آموزش

  زمان برگزاری کلاس بسیارمنعطف و تداخلی با ساعت کاری من نداشت. من دوره ایی که زمانش مناسب بود انتخاب و از خونه کلاس ها رو دنبال کردم.
  TikLijn-Male-100
  قباد
  قبولی در آزمون هلندی

  هزینه خدمات آموزشی

  به نظر من هزینه کلاس در بین آموزشگاه های فارسی زبان بسیار مناسب تر است. و همینطور باعث حذف هزینه های رفت و آمد کلاس حضوری شده است.
  TikLijn-Male-100
  سروش
  قبولی در آزمون انگلیسی

  دسته بندی مطالب

  روش دسته بندی مطالب خیلی راضایت بخش بود. ابتدا مطالب کاربردی تدریس، سپس با مطالب یاد گرفته شده میتوانستیم سایر مطالب یاد بگیرم.
  TikLijn-Male-100
  احمد
  قبولی در آزمون فارسی