راهنما خرید و استفاده

3794013
TikLijn Online theorieles
TikLijn Online theorieles

آنلاین بیاموزید!

راهنما ثبت سفارش و استفاده از خدمات

از اعتماد شما به آکادمی رانندگی (تیک لَین) سپاسگزاریم! شما می توانید برای ثبت سفارش و استفاده آسان از خدمات ما راهنمای ایجاد شده در این صفحه را دنبال کنید. تا به آسانی از خدمات ما بهرمند شوید. اگر هنوز فکر می کنید مطمئن هستید و می خواهید با سایر مشتریان ما هم قدم شوید پس بهتره با ما تا پایان این صفحه همراه شوید

 

1- مطالعه جزئیات محصول

در اولین قدم از شما می خواهیم کامل جزئیات و مطالب نوشته شده در صفحه آموزش تئوری خودرو را مطالعه کرده تا با خدمات و امکانات ما آشنا شوید.

Device Slider
Device Slider

2- مشاهده فصل اول رایگان

ما یک فصل از آموزش ویدیویی را برای شما رایگان قرار داده ایم تا شما قبل از خرید با متد آموزشی ما آشنا شوید. پیشنهاد می کنیم فصل اول آموزش تئوری خودرو را مشاهده کنید. تا بتوانیم بهترین تصمیم را بگیرید.

3- انتخاب و خرید

پس از اینکه اطمینان برای خرید را کسب کردید روی دکمه قرمز رنگ "انتخاب و خرید" کلیک کنید و چند لحظه منتظر بمانید تا به صفحه خرید نهایی منتقل شوید.

Device Slider

4- ثبت اطلاعات و پرداخت

در این مرحله کافیست اطلاعات داخل فرم را تکمیل نمایید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید.

Device Slider
Device Slider

5- استفاده از خدمات

پس از پرداخت نهایی شما بلافاصله می توانید با بازگشت به صفحه آموزش تئوری خودرو وارد محیط آموزشی شوید و کلیه ویدیوها و آزمون ها را مشاهده و استفاده نمایید.

 

6- پشتیبانی و ثبت نظرات

در مسیر آموزشی در صورتی که سوال یا مشکلی داشتید میتوانید از طریق بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید همینطور پس از استفاده از خدمات با ثبت دیدگاه خود، تجربه استفاده از سیستم را با دیگران در صفحه آموزش به اشتراک بگذارید.

Device Slider

راهنمای ثبت سفارش

پس از اینکه شما در صفحه آموزش تئوری خودرو روی دکمه انتخاب و خرید کلیک کردید به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در این صفحه اطلاعاتی از شما درخواست می شود که ما قدم به قدم آن را برای شما توضیح خواهیم داد.

1-کد تخفیف: اگر شما یک کد تخفیف از قبل دریافت کردید کافیست کد را در این بخش وارد کرده و روی دکمه ثبت کوپن کلیک نمایید. و چند ثانیه منتظر بمانید تا کد تخفیف روی سفارش شما اعمال شود و قیمت نهایی برای پرداخت کاهش پیدا کند.

2- نام و نام خانوادگی: در فرم پرداخت دو فیلد نام و نام خانوادگی وجود دارد. شما باید اسم و فامیل خود را با حروف انگلیسی وارد کنید.

3- شماره موبایل: در صورت بروز مشکلات و یا اطلاع رسانی های سیستم ما نیاز به دریافت یک شماره تماس از شما هستیم تا در صورتی که دچار مشکل شدیم بتوانیم از قبل شما را مطلع کنیم. شماره شما نزد ما محفوظ و هرگز برای استفاده از ابزار تبلیغاتی استفاده نخواهد شد.

4- آدرس ایمیل: جهت ورود به حساب کاربری و استفاده از خدمات آموزشی و همینطور دریافت اطلاع رسانی های خودکار سیستم و دریافت فاکتور خرید نیاز به یک ایمیل آدرس دارید که آن را وارد نمایید. آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ و برای ابزار تبلیغاتی از آن استفاده نخواهد شد.

5- آدرس پستی: سرویس پرداخت ما برای سیستم های مالیاتی باید دارای شفافیت باشد. ما برای اینکه بتوانیم برای شما فاکتور رسمی و قانونی صادر کنیم نیاز داریم یک آدرس پستی از شما دریافت کنیم. شما می توانید آدرس منزل یا محل کار خود را وارد نمایید. این آدرس پس از خرید آنلاین در فاکتور شما بصورت خودکار درج و به ایمیل شما ارسال می گردد.

6- ایجاد رمز عبور حساب کاربری: برای اینکه پس از خرید شما در هر زمان بتوانید به راحتی وارد سیستم آموزشی ما و حساب کاربری خودتان شوید نیاز هست یک رمز عبور دلخواه برای خودتان ایجاد کنید. رمز عبور شما باید حداقل 7 کاراکتر باشد لطفا یک رمز عبوری وارد کنید که آن را فراموش نکنید تا بتوانید برای دفعات بعد و دسترسی به محیط آموزشی از آن استفاده نمایید.

7- تیک پذیرش قوانین: در بالای دکمه پرداخت سفارش یک گزینه ایی با عنوان "من شرایط و مقررات را در سایت مطالعه و می پذیرم" وجود دارد. شما باید تیک این گزینه را انتخاب کرده تا بتوانید به مرحله پرداخت بروید.

8- دکمه پرداخت سفارش: پس از انجام کلیه مراحل کافیست روی دکمه قرمز پرداخت سفارش کلیک کنید و منتظر باشید به صفحه بانک ارجاع شوید. در صفحه بانک کافیست نام بانکی که در آن حساب دارید را انتخاب و پرداخت سفارش را انجام دهید.

راهنمای استفاده از خدمات

به شما تبریک می گوییم! در این مرحله شما دسترسی به خدمات ما را بصورت کامل بدست آوردید و به راحتی می توانید از خدمات آموزشی ما در طول 24 ساعت شبانه روز بهرمند شوید. با ما همراه شوید تا نحوه استفاده از محیط آموزشی را به شما توضیح دهیم.

1-ورود به حساب کاربری: پس از آنکه شما پرداخت را انجام دادید برای هر بار که وارد سایت ما می شوید ابتدا باید در سایت ما وارد حساب کاربری خودتان شوید. با کلیک روی گزینه "ورود به حساب کاربری" کافیست ایمیل و رمز عبور که در مرحله پرداخت سفارش وارد کردید را اینجا وارد و دکمه ورود را بزنید.

2- ورود به محیط آموزشی: در این مرحله به صفحه آموزش تئوری خودرو مراجعه کنید. روی دکمه قرمز رنگ "ورود به محیط آموزشی" کلیک کنید تا به صفحه محیط آموزشی منتقل شوید.

3- محیط آموزشی: در صفحه محیط آموزشی شما دسترسی به 11 فصل آموزشی دارید. هر فصل دارای زیر بخش هایی برای آموزش می باشد. شما می توانید هر بخش را بصورت جداگانه کلیک کنید تا ویدیو آن برای پخش نمایش داده شود. همینطور شما از همین قسمت می توانید به آزمون های آزمایشی و فایل های کمک آموزشی نیز دسترسی داشته باشید. با انتخاب هر قسمت صفحه آن برای شما نمایش داده می شود.

4- تکمیل هر بخش:  در بالای هر بخش آموزشی یک گزینه به عنوان تکمیل کردم وجود دارد. پس از آنکه شما هر قسمت را با دقت یاد گرفتید و انجام دادید و دیگر نیاز به یادگیری بیشتر نداشتید میتوانید با انتخاب این گزینه آن را سبز کنید. دقت کنید این قسمت فقط برای شما به عنوان تکمیل شده تغییر وضعیت می کند با انتخاب این گزینه همچنان شما در هر زمان میتوانید دسترسی مجداد داشته باشید صرفا به شما کمک می کند بخش هایی که در آن دیگر مشکل یادگیری ندارید را مشخص کنید تا با تمرکز بیشتر به سایر بخش ها به مسیر یادیگری ادامه دهید.

5- گزارش نتیجه آزمون ها: پس از آنکه شما در هز آزمون آزمایشی شرکت کردید برای مشاهده نتیجه آزمون و پاسخ های صیحیح و انتخاب شما باید به بخش آزمون ها مراجعه کنید. در این بخش گزارش آزمون برای شما ثبت می شود و شما به راحتی می توانید نتیجه تست خود را مشاده کنید.

دیدگاه مشتریان ما

روش تدریس آنلاین

مطالب و نوع روش تدریس ویدیویی بسیار برای من جذاب بود. بعد از تدریس هر جلسه، مطالب آموزشی ارائه شده را در آزمون ها تمرین می کردم.
TikLijn-Male-100
حامد
قبولی در آزمون فارسی

مشاوره و پشتیبانی

قبل از خرید یک مشاوره دریافت کردم و با حوصله به سوالات من پاسخ دادند. تیم پشتیبانی جلسه اول به من آموزش دادند چطوری از محتوا استفاده کنم.
TikLijn-Male-100
مهرداد
قبولی در آزمون هلندی

دسترسی به محتوا

دسترسی به محتوا آموزشی ویدیویی برای من راحت و ساده بود. در بخش آزمون ها و تمرین ها به راحتی بعد از خرید به مطالب آموزشی دسترسی داشتم.
TikLijn-Female100
فاطمه
قبولی در آزمون هلندی

پشتیبانی مربی

پشتیبانی سایت برای من خیلی خوب و سریع بود. و به راحتی با کمک مربی در بخش پرسش و پاسخ توانستم همه اشکالاتی که داشتم را با کمک مربی رفع کنم.
TikLijn-Female100
آمین
قبولی در آزمون انگلیسی

آزمون آزمایشی

من در کنار آموزش ویدیویی آزمون آزمایشی را نیز استفاده کردم. بعد از یادگیری به بخش آزمون و تست ها میرفتم و به راحتی میتوانستم تمرین کنم.
TikLijn-Female100
عسل
قبولی در آزمون هلندی

تدریس خصوصی

عااالی! من مدتهاست به دلیل مشغله کاری زیاد نمیتوانستم تئوری خودم مطالعه کنم. با دریافت آموزش خصوصی کمتر از 10 روز تئوری قبول شدم.
TikLijn-Male-100
سارنگ
قبولی در آزمون انگلیسی

ورکشاپ آنلاین

من از قبل مطالعه داشتم اما اشکال هایی داشتم که با شرکت در ورکشاپ و آموزش ودیویی توانستم رفع کنم و با هزینه پایین در آزمون انگلیسی قبول شدم.
TikLijn-Female100
آزاده
قبولی در آزمون فارسی

کیفیت محتوای آموزشی

من قبلا در آموزشگاه های فارسی زبان دیگری شرکت کرده بودم. محتوای آموزشی TikLijn خیلی متفاوت و بر اساس سوالات آزمون تئوری بود.
TikLijn-Female100
ونوشا
قبولی در آزمون فارسی

نحوه برخورد مربی

من از رفتار گرم و برخورد تیم با دانشجوها خیلی استقبال کردم. خیلی ساده و کاربردی با مثال مطالب ارائه میکردند. و با حوصله پاسخگو سوال ها بودند.
TikLijn-Female100
لیدا
قبولی در آزمون هلندی

زمانبندی آموزش

زمان دیدن ویدیوها برای من منعطف بود با دسترسی 24 ساعته ای که داشتم در هر زمان که وقت و انرژی بیشتری داشتم میتوانستم آموزش ها را دنبال کنم.
TikLijn-Male-100
قباد
قبولی در آزمون هلندی

هزینه خدمات آموزشی

به نظر من هزینه کلاس در بین آموزشگاه های فارسی زبان بسیار مناسب تر است. و همینطور باعث حذف هزینه های رفت و آمد کلاس حضوری شده است.
TikLijn-Male-100
سروش
قبولی در آزمون انگلیسی

دسته بندی مطالب

روش دسته بندی مطالب خیلی رضایت بخش بود. ابتدا مطالب کاربردی تدریس، سپس با مطالب یاد گرفته شده تست تمرین نمایش داده می گردید.
TikLijn-Male-100
احمد
قبولی در آزمون فارسی

سوالات متداول شما

دوره آموزش تئوری خودرو چیست؟

دوره آموزش تئوری خودرو، شامل 11 فصل آموزشی به مدت زمان 6 ساعت 33 دقیقه ویدیو آموزشی می باشد. در این دوره علاوه بر ویدیو آموزشی 7 آزمون آزمایشی با 455 سوال جهت تست و تمرین در اختیار دانشجو می باشد.

مزایای این دوره چیست؟

یکی از مشکلاتی که فارسی زبانان هلند با آن روبرو هستند عدم دسترسی به آموزشگاه ها، عدم تسلط به زبان هلندی یا انگلیسی جهت یادگیری و هزینه بسیار بالا آموزش تئوری خودرو توسط سایر آموزشگاه ها می باشد. شما با خرید دوره آموزشی ما میتوانید بدون نیاز به هزینه های بالای حمل و نقل یا کلاس های حضوری به آسانی در منزل یا محل کار خود سطح یادگیری خود را افزایش دهید.

آیا هزینه دیگری باید پرداخت کنم؟

خیر، فقط هزینه مشخص شده دریافت خواهد شد. و دسترسی نمایش ویدیوها و آزمون های آزمایشی فعال می شود.

شما با یکبار پرداخت، دسترسی کامل به 11 فصل آموزش ویدیویی و 7 آزمون آزمایشی و سایر فایل های کمک آموزشی خواهید داشت.

مدت زمان دسترسی به دوره آموزش ویدیویی چقدر است؟

پس از خرید موفق کلیه خدمات آموزشی اعلام شده به مدت زمان 45 روز پس از خرید بصورت شبانه روزی در دسترس مشتری خواهد بود.

چه زمانی میتوانم به محتوا دسترسی داشته باشم؟

پس از آنکه شما دوره آموزش را انتخاب و خریداری کردید. بلافاصله امکان دسترسی به محتوا برای شما فراهم می شود.

میتوانم دوره آموزشی ویدیویی را تغییر یا لغو کنم؟

خیر، به دلیل اینکه پس از پرداخت شما سیستم دسترسی به محتوا را برای شما فعال می کند. امکان لغو سفارش پس از پرداخت شما حتی در صورت عدم استفاده فراهم نمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین» را مطالعه کنید.